Archiwum aktualności
23 Maja 2015
Wizyta przedstawicieli FRK w nowej siedzibie Muzeum Katyńskiego
22 maja br. odwiedzili plac budowy nowej siedziby Muzeum Katyńskiego w Cytadeli Warszawskie członkowie władz naczelnych Federacji Rodzin Katyńskich z Panią Prezes Zarządu na czele – dr Izabellą Sariusz – Skąpską.

22 Maja 2015
Delegacja Muzeum Katyńskiego na międzynarodowej konferencji naukowej w Żytomierzu
W dniach 14-15 maja na Uniwersytecie Państwowym im. Iwana Franki w Żytomierzu (Ukraina) odbyła się międzynarodowa konferencja: „Modernizacja przestrzeni socjo-humanitarnej: historyczne doświadczenia, wezwania i perspektywy”.

18 Maja 2015
Nekrolog
17  maja  br.  dotarła  do  kierownika  Muzeum Katyńskiego  smutna  wiadomość, o następującej  treści:
"Szanowny Panie Sławomirze. Chciałam Pana poinformować, że dwa tygodnie temu zmarła Pani Iwona Strygner. Niestety czas jest nieubłagany. Pozdrawiam. Grażyna Szkonter. Przewodnicząca Oddziału w Kielcach Ogólnopolskiego Stowarzyszenia "Rodzina Policyjna 1939 r."
14 Maja 2015
Konferencja w Żytomierzu
Pracownicy Muzeum Katyńskiego - oddziału Muzeum Wojska Polskiego biorą udział w zorganizowanej przez: Uniwersytet Państwowy imienia Iwana Franki w Żytomierzu, Doniecki Uniwersytet Narodowy, Narodową Akademię Administracji Państwowej, Ukraińsko-Polskie Centrum „Siajwo”, Polskie Towarzystwo Naukowe w Żytomierzu konferencji naukowej pt. „Modernizacja przestrzeni socjohumanitarnej: historyczne doświadczenie, wezwania i perspektywy”. 
13 Maja 2015
Studenci UKSW na terenie Cytadeli Warszawskiej
8 maja br. na terenie Cytadeli Warszawskiej odbyły się „wyjazdowe” zajęcia dla grupy studentów Historii ze stołecznego Uniwersytetu im. Kardynała  Stefana Wyszyńskiego, która przyjechała pod kuratelą Pana dra Adama Buławy (jednocześnie przewodniczącego rady dzielnicy Warszawa Żoliborz).
7
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi