Archiwum aktualności
24 Września 2018
Uczestnicy V Światowego Zjazdu Polonii i Polaków z Zagranicy w Muzeum Katyńskim

W sobotę, 22 września 2018 r. Muzeum Katyńskie gościło przedstawicieli Światowego Forum Edukacji Polonijnej.

21 Września 2018
W Piotrkowie Trybunalskim o martyrologii Polaków

20 września w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowano spotkanie w związku z rocznicą agresji sowieckiej na Polskę 17 września 1939 r.

18 Września 2018
Uroczyste obchody 79. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę

Msza św. polowa celebrowana przez biskupa polowego Wojska Polskiego Józefa Guzdka rozpoczęła uroczyste obchody 79. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę oraz Dzień Pamięci Ofiar Agresji Sowieckiej.

18 Września 2018
Zwyczajna Służba. Konkurs komiksu

"Zwyczajna służba… – Mój Bohater Katyński" to tytuł ogólnopolskiego konkursu dla młodzieży na krótką formę komiksową poświęconą wybranemu Bohaterowi Zbrodni Katyńskiej.

17 Września 2018
Dzień Pamięci Ofiar Agresji Sowieckiej
Mariusz Błaszczak - Minister Obrony Narodowej ma zaszczyt zaprosić na obchody 79. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę i Dnia Pamięci Ofiar Agresji Sowieckiej. Uroczystości rozpocznie Msza Święta na Placu Apelowym o godzinie 13.00. Po nabożeństwie odbędzie się uroczystość złożenia kwiatów w Epitafium Katyńskim.
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi