Archiwum aktualności
19 Grudnia 2019
Mapa pamięci zbrodni katyńskiej

Powstał nowy portal o zbrodni katyńskiej. katyn.polskiswiat.online koncentruje uwagę na miejscach upamiętnienia zbrodni katyńskiej i jest pierwszym prezentującym tablice i pomniki katyńskie w oparciu o lokalizację. Dzięki temu powstała pierwsza mapa pamięci zbrodni katyńskiej na świecie.

16 Grudnia 2019
Laureaci konkursu „Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy” w Muzeum Katyńskim.

W sobotę, 14 grudnia 2019 w Muzeum Katyńskim odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom 2. stopnia X edycji konkursu „Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy”.

10 Grudnia 2019
Konferencja na Politechnice Warszawskiej
05 Grudnia 2019
Wystawa katyńska we Francji

23 listopada w Memoriale Deportacji i Internowanych w Compiègne otworzyliśmy wystawę czasową „Katyń. Dzień rozpoczął się szczególnie”.

1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi