Archiwum aktualności
29 Października 2020
Muzeum zamknięte 9 października

Szanowni Państwo, informujemy, że nasze muzeum będzie zamknięte dla zwiedzających w najbliższy weekend, 31 października oraz 1 listopada. W kolejnych dniach ekspozycja będzie dostępna zgodnie z harmonogramem, czyli od środy do niedzieli w godzinach 10.00-16.00.
W piątek, 30 października z przyczyn technicznych muzeum będzie dostępne do 13.00.

18 Września 2020
81. rocznica agresji sowieckiej na Polskę

17 września 2020 roku obfitował w wydarzenia, których współorganizatorem było Muzeum Katyńskie – Oddział Martyrologiczny Muzeum Wojska Polskiego.

10 Września 2020
Wizyta delegacji z Czech

We wtorek, 8 września 2020 r. w Muzeum Katyńskim gościli przedstawiciele Muzeum Pamięci XX wieku w Pradze (Muzeum paměti XX. století). Wizyta studyjna Dyrektora i kierownictwa Muzeum była przyczynkiem do nawiązania współpracy.

30 Sierpnia 2020
"Historia żołnierza polskiego – Bitwa Warszawska”: żołnierze w Muzeum Katyńskim

27 sierpnia 2020 r. w Muzeum Katyńskim odbył się pierwszy etap konkursu pn. „Historia żołnierza polskiego”.

27 Sierpnia 2020
Pamięć dla przyszłości – konkurs historyczny dla młodzieży
W 80. rocznicę zbrodni katyńskiej Stowarzyszenie Parafiada organizuje konkurs dla młodzieży.
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi