Archiwum aktualności
20 Maja 2019
Noc Muzeów 2019

W sobotę, 18 maja odbyła się kolejna edycja Europejskiej Nocy Muzeów. Nasza ekspozycja oraz teren zewnętrzny był dostępny do późnych godzin wieczorowych.

18 Maja 2019
Konferencja "Katyń w myślach i sercu..."

W czwartek, 16 maja w Muzeum Katyńskim odbyła się konferencja Mazowieckiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli pod hasłem „Katyń w myślach i sercu…”

16 Maja 2019
Spotkanie z dr Bartoszem Kułanem – prezentacja książki o Zygmuncie Bugajskim

W środę, 15 maja w naszym muzeum odbyło się spotkanie z dr Bartoszem Kułanem - autorem książki „Nieznana ofiara Katynia: Zygmunt Bugajski (1887-1940). Prawnik i penitencjarysta”.

13 Maja 2019
Żoliborskie Partnerstwa Lokalne: zwiedzanie muzeum

W sobotę, 11 maja z inicjatywy Żoliborskich Partnerstw Lokalnych grupa mieszkańców Żoliborza uczestniczyła w spacerze do Muzeum Katyńskiego.

08 Maja 2019
Spotkanie z dr Bartoszem Kułanem

W środę, 15 maja zapraszamy serdecznie na spotkanie z dr Bartoszem Kułanem, autorem książki Nieznana ofiara Katynia Zygmunt Bugajski (1887-1940).

1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi