Archiwum aktualności
24 Września 2014
Goście z Węgier zwiedzili wystawę „Pamięć nie dała się zgładzić…”
23 września 2014 r. mieliśmy zaszczyt gościć Wicemarszałka Węgierskiego Parlamentu Pana Jánosa Latorcai oraz Ambasadora Węgier w Polsce dr Ivána Gyurcsík.
19 Września 2014
Pamięć Pokoleń 2014
Międzynarodowa konferencja zorganizowana przez Fundację Kresy – Syberia przy współudziale Muzeum Katyńskiego odbyła się w dniach 17-19 września 2014 r.
17 Września 2014
Spotkanie z przedstawicielami Rodziny Katyńskiej i Rodziny Policyjnej 1939 r.
Muzeum Katyńskie – Oddział Muzeum Wojska Polskiego zostało powołane do życia w czerwcu 1993 r. z inicjatywy Rodzin Katyńskich, na mocy decyzji ówczesnego wiceministra Obrony Narodowej - Pana Bronisława Komorowskiego. 
16 Września 2014
Spotkanie z przedstawicielami Rodziny Katyńskiej i Rodziny Policyjnej 1939 r.
17 września 2014 r. o godz. 13 w Cytadeli Warszawskiej odbędzie się spotkanie z przedstawicielami Rodziny Katyńskiej i Rodziny Policyjnej 1939 r. z okazji zakończenia pierwszego etapu budowy nowej siedziby Muzeum Katyńskiego – Oddziału Muzeum Wojska Polskiego.
11 Września 2014
Konferencja Pamięć Pokoleń 2014
Międzynarodowa konferencja organizowana przez Fundację Kresy – Syberia przy współudziale Muzeum Katyńskiego 
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi