Archiwum aktualności
18 Grudnia 2014
Świąteczne Życzenia
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia - Pracownicy Muzeum Katyńskiego Oddziału Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie składają życzenia Zdrowia, Szczęścia i wszelakiej Pomyślności!
A przyszły 2015 rok - niech zaowocuje tymże i niech - z głębi serc naszych płynące zawołania - przełożą się na wszystkich bliskich Waszych!
17 Grudnia 2014
Artefakty - relikwie z Bykowni w Muzeum Katyńskim
Koniec mijającego 2014 roku jest dla Muzeum Katyńskiego Oddziału Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie – wyjątkowo szczęśliwy. W piątek - 12 grudnia został przekazany do zbiorów placówki zespół ponad 4 tys. artefaktów pochodzących z prac archeologicznych i ekshumacji prowadzonych w Bykowni. 
17 Grudnia 2014
Kolejne tablice "Epitafium Katyńskiego" zostały zamontowane
15 grudnia br. wypełniając stosowne zapisy umowy oraz w zgodzie z przyjętymi terminami tworzenia nowej siedziby Muzeum Katyńskiego Oddziału Muzeum Wojska Polskiego w Cytadeli Warszawskiej (zarówno wystawy w kaponierze oraz tzw. „instalacji zewnętrznych”- autorstwa Jerzego Kaliny) – uznany artysta rzeźbiarz Zbigniew Mikielewicz przywiózł kolejną część tablic do „Epitafium Katyńskiego”, które będą eksponowane w działobitni.
11 Grudnia 2014
Niezwykle cenny dar dla Muzeum Katyńskiego
Kolekcja pięciu kartek pocztowych wysłanych przez ppor. Romana Pindora z obozu w Starobielsku trafiła do naszych zbiorów. Ten wspaniały dar złożyła na ręce Kierownika placówki Sławomira Frątczaka, Pani Doktor Mirosława Szreter. 
02 Grudnia 2014
Wyjazd delegacji Muzeum Katyńskiego Oddział Muzeum Wojska Polskiego na Ukrainę w dniach 22-27 listopad 2014 r.
Delegacja pracowników podstawowych Muzeum Katyńskiego, Oddziału Muzeum Wojska Polskiego, uczestniczyła w okresie 22-27 listopada br. w konferencji międzynarodowej: „Konserwatyzm i partycypacja obywatelska w społeczno-politycznym życiu Europy Środkowo - Wschodniej”. 
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi