Archiwum aktualności
10 Grudnia 2018
O wystawie pt. „Katyń – od świtu dzień rozpoczął się szczególnie”, raz jeszcze

Po miesięcznym prezentowaniu w Muzeum Narodowym Gruzji w Tbilisi, wystawy pt. „Katyń – od świtu dzień rozpoczął się szczególnie”, zorganizowanej przez Muzeum Katyńskie (Martyrologiczny Oddział Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie), ekspozycja - na zaproszenie rektora - została przeniesiona do Akademii Obrony Narodowej w Gorii.

12 Listopada 2018
„Katyń – od świtu dzień rozpoczął się szczególnie”

6 listopada 2018 r. w Muzeum Narodowym Gruzji w Tbilisi została otwarta wystawa czasowa poświęcona zbrodni katyńskiej. Tytuł wystawy „Katyń – od świtu dzień rozpoczął się szczególnie” został zaczerpnięty z ostatniego wpisu w pamiętniku mjr Adama Solskiego, który zdążył nakreślić na chwilę przed śmiercią.

09 Listopada 2018
Koncert "Pieśń Niepodległa"

Już w najbliższą niedzielę, w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości zapraszamy na koncert chóru męskiego im. Wacława Lachmana Towarzystwa Śpiewaczego "Harfa".

07 Listopada 2018
Podsumowanie V-go Rowerowego Rajdu Katyńskiego w Koninie

6 listopada 2018 w Zespole Szkół Górniczo-Energetycznych im. Stanisława Staszica w Koninie odbyło się podsumowanie V-go Rowerowego Rajdu Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej Regionu Konińskiego, jaki odbył się 19 maja 2018 r.

14 Października 2018
Koncert MYŚMY REBELIANCI

13 października 2018 r. na placu przed Muzeum Katyńskim odbył się koncert pod hasłem „Myśmy Rebelianci” w wykonaniu muzyków z legendarnej grupy De Press!

1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi