Archiwum aktualności
30 Września 2016
Uroczystość posadzenia Dębów Katyńskich w Łodzi
29 września 2016 na terenie Publicznego Gimnazjum nr 10 im. R.H. Rembielińskiego w Łodzi odbyła się uroczystość sadzenia Dębów Katyńskich. W znajdującej się na terenie szkolnym Alei Dębów Pamięci Policjantów II RP ofiar Zbrodni Katyńskiej zasadzono sześć nowych drzew upamiętniających funkcjonariuszy zamordowanych w 1940 roku.
30 Września 2016
Pracownicy Muzeum Katyńskiego na sesji na Uniwersytecie im. Iwana Franki w Żytomierzu (Ukraina)
W dn. 23 IX na Żytomierskim Uniwersytecie Państwowym im. Iwana Franki odbyło się polsko-ukraińskie seminarium „Polityka pamięci – polityka zapomnienia: sprawa Katynia”. 
19 Września 2016
Uroczystość w Komendzie Wojewódzkiej w Katowicach
Z okazji przypadającej w tym roku 77 rocznicy wybuchu II wojny światowej i agresji Związku Sowieckiego na Polskę 9 września 2016 r. odbyły się w Katowicach, zorganizowane przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Rodzina Policyjna oraz Komendanta Wojewódzkiego Policji, obchody Dnia Pamięci Pomordowanych i Poległych Policjantów II RP.
15 Września 2016
Zmiana godziny otwarcia Muzeum Katyńskiego
15 września br. Muzeum Katyńskie będzie czynne o godzinę krócej
14 Września 2016
Uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny na Placu Apelowym Muzeum Katyńskiego
17 września 2016 r. (sobota) o godz. 10.30 na Placu Apelowym Muzeum Katyńskiego odbędzie się uroczysta Msza Święta w intencji Ojczyzny. Będzie ona wyrazem pamięci o żolnierzach, policjantach i funkcjonariuszach innych służb mundurowych, przedstawicielach inteligencji, ofiarach obozów specjalnych NKWD, więzień Ukrainy i Białorusi oraz o ich Rodzinach deportowanych na „nieludzką ziemię”.
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi