Archiwum aktualności
26 Maja 2014
Konferencja naukowa w Białymstoku
Muzeum Pamięci Sybiru [w ramach Muzeum Wojska w Białymstoku] zorganizowało dwudniową [22-23 maja 2014 r.] Międzynarodową Konferencję Naukową pt. „Sybir. Doświadczenia-Pamięć”. 
13 Maja 2014
Pamiątki po ppor. rez. Stanisławie Donaju w zbiorach Muzeum Katyńskiego
Zbiory naszego Muzeum zostały wzbogacone o zbiór pamiątek po zamordowanym w Katyniu ppor. rez. Stanisławie Donaju (1905-1940). 
06 Maja 2014
Uroczystość posadzenia Dębu Katyńskiego w Rozprzy
30 IV na terenie Gimnazjum im. Jana Pawła II w Rozprzy (powiat Piotrków Trybunalski) został posadzony Katyński Dąb Pamięci ku czci st. przodownika (pośmiertnie awansowanego na stopień aspiranta) Policji Państwowej Jana Kardasa (1898-1940), zamordowanego przez NKWD w Twerze w 1940.
05 Maja 2014
TV z Finlandii na wystawie pt. "Pamięć nie dała się zgładzić…"
24 kwietnia br. na wystawie pt. Pamięć nie dała się zgładzić… w gmachu Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie ekipa filmowa z TV z Finlandii „nakręcała” materiał filmowy do programu dokumentalnego poświeconego zbrodni katyńskiej. 
05 Maja 2014
Uroczystości Katyńskie w Moszczenicy, powiat Piotrków Trybunalski
10 kwietnia 2014 r. w Szkole Podstawowej im. św. Stanisława Kostki w Moszczenicy, odbyła się uroczystość upamiętniająca ofiary zbrodni katyńskiej. 
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi