Archiwum aktualności
27 Kwietnia 2017
Zmarł Oleg Zakirow
Oleg Zakirow urodził się w 1952 r. w Andiżanie (Uzbekistan, wówczas Uzbecka SRR) był synem Uzbeka i Rosjanki. Studiował prawo na Uniwersytecie w Taszkiencie, a od 1975 do 1991 służył w KGB, od 1983 w Smoleńsku, z przerwą na lata 1984-1986 kiedy służył w Afganistanie, skąd powrócił do Smoleńska. W toku służby awansował do stopnia majora.
27 Kwietnia 2017
Wykład z udziałem członków jury konkursowego
W niedzielę 30 kwietnia o godz. 10.00 w Muzeum Katyńskim odbędzie się wykład z udziałem członków Jury prestiżowego konkursu o Nagrodę Architektoniczną Unii Europejskiej im. Miesa Van Der Rohe 2017!
Muzeum Katyńskie jest jednym z 5 finalistów z całej Europy.
Serdecznie zapraszamy!

27 Kwietnia 2017
Muzeum Katyńskie będzie czynne 2 i 3 maja
Muzeum Katyńskie 1 maja b.r - będzie zamknięte dla zwiedzających. Natomiast 2 maja, Dzień Flagi RP, zapraszamy wszystkich do zwiedzania. Muzeum będzie czynne w godzinach 10.00 - 16.00 (ostatnie wejście o 15.00). 3 maja Muzeum Katyńskie będzie czynne w godzinach 10.00 - 17.00 (ostantnie wejście o godz. 16.00).
24 Kwietnia 2017
Promocja książki "Mord w Lesie Katyńskim"
Serdecznie zapraszamy na promocję publikacji "Mord w Lesie Katyńskim - Przesłuchanie przed amerykańską komisją Maddena w latach 1951 - 1952 Tom 1", która odbędzie się w środę 26 kwietnia o godz. 15.30 w Muzeum Katyńskim na Cytadeli Warszawskiej. Spotkanie poprowadzi autor publikacji, dr Witold Wasilewski.
24 Kwietnia 2017
Uroczystości Katyńskie i zasadzenie „Dębu Pamięci” w Nowym Dworze Mazowieckim
23 kwietnia 2017 r. Artur Błoński reprezentował Muzeum Katyńskie podczas uroczystości Katyńskich zorganizowanych w Nowym Dworze Mazowieckim w 77 rocznicę tej zbrodni. Organizatorami uroczystości były  władze samorządowe Nowego Dworu Mazowieckiego, Związek Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej i 2 Mazowiecki pułk saperów.
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi