Archiwum aktualności
19 Grudnia 2011
Wesołych Świąt!
Wigilia 2011 r. Świąt wypełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek. Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia, pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia - życzą wszystkim Orędownikom Muzeum Katyńskiego – Oddziału Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie – jego pracownicy.
06 Grudnia 2011
Kolejne dary przekazane do zbiorów Muzeum Katyńskiego
Pragnę powiadomić gości naszej strony internetowej o kolejnym darze, jaki przekazano ostatnio do zbiorów Muzeum Katyńskiego. 
30 Listopada 2011
Kolejne dary w Muzeum Katyńskiem
Pod koniec listopada br. do zbiorów Muzeum Katyńskiego Pan Roman Gdowski przysłał kolejny dar – fotografie i niezwykłej wagi korespondencję – związany z porucznikiem Stanisławem Klisiem, zamordowanym przez Sowietów wiosną 1940 r. w Charkowie.
29 Października 2011
Muzeum Katyńskie - prof. Maciej Pawlikowski oraz Sławomir Frątczak
Rozmowa kierownika Muzeum Katyńskiego Sławomira Frątczaka z prof. Maciejem Pawlikowskim.
19 Września 2011
Prezydent RP Bronisław Komorowski otworzył wystawę zatytułowaną PAMIĘĆ NIE DAŁA SIĘ ZGŁADZIĆ...
W ważnym dniu dla pamięci historycznej 17 września br., w dniu agresji ZSRR na Polskę 1939 roku, która była otwarciem bramy do zbrodni katyńskiej, Prezydent RP, zwierzchnik sił zbrojnych otworzył wielką wystawę "Pamięć nie dała się zgładzić...".
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi