Archiwum aktualności
18 Listopada 2015
Oferta Muzeum Katyńskiego dla osób niesłyszących i słabosłyszących
Muzeum Katyńskie serdecznie zaprasza do zwiedzania ekspozycji przez osoby niesłyszące i słabosłyszące. Dostępne jest oprowadzanie w językach migowych polskich: PJM i SJM oraz w językach migowych międzynarodowych: IS, WFD, ASL i BSL.
10 Listopada 2015
Muzeum Katyńskie w dniu 11 listopada
W tym dniu Muzeum Katyńskie - Oddział Muzeum Wojska Polskiego czynne będzie w godzinach 10.00 - 18.00 (wejście od ulicy Jana Jeziorańskiego). Ostatni zwiedzający wchodzą do Muzeum o godz. 17.00.
Serdecznie zapraszamy!!!
09 Listopada 2015
Promocja książki historyka Ihara Melnikau
9 grudnia o godz. 17 odbędzie się promocja książki historyka Ihara Melnikaua pt. „Granica koło Zasławia. 1921 – 1941” w Muzeum Katyńskim. „Granica między II RP i BSRR była w swej istocie granicą między cywilizacjami. Białorusini na Wschodzie i Zachodzie żyli według innego prawa, innych zasad, tradycji i zwyczajów.
06 Listopada 2015
Początek listopada w Muzeum Katyńskim
W mijającym tygodniu w Muzeum Katyńskim miały miejsce dwie, ważne dla zespołu pracowników placówki, uroczystości. 2. listopada grupa kustoszy i opiekunów ekspozycji z Muzeum Katyńskiego otrzymała od Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Rodzina Policyjna 1939 r. (z siedzibą w Katowicach) odznaczenia – medale „Invictus Gloria” oraz okolicznościowy „List Honorowy” – wystawiony z okazji 25-lecia organizacji.
28 Października 2015
Pamiątki po braciach Leonie i Tadeuszu Hofmanach powiększyły zbiory Muzeum Katyńskiego
Oryginalna kartka pocztowa i telegram wysłane z obozu starobielskiego znalazły się wśród pamiątek przekazanych przez Panią Annę Kraujalis - Mazurek.
2
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi