Archiwum aktualności
27 Września 2017
Historia w muzeum
Muzeum Okręgowe im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy zorganizowało w dniach 25 – 26 września 2017 r. IV konferencję naukową z cyklu Muzeum – formy i środki prezentacji.
22 Września 2017
W Piotrkowie Trybunalskim o agresji sowieckiej

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim zorganizowano prelekcję pracownika Muzeum Katyńskiego dr Tomasza Szczepańskiego pt. "Agresja sowiecka na Polskę 17 IX 1939"

22 Września 2017
Wyróżnienie dla publikacji Muzeum Katyńskiego Oddziału Martyrologicznego MWP
21 września 2017 r. odbyło się uroczyste podsumowanie XI edycji konkursu „Mazowieckie Zdarzenia
Muzealne – Wierzba”.
21 Września 2017
Konferencja: Bohaterowie i ciche Bohaterki, rzecz o Ofiarach Katynia i losach ich Rodzin oraz uroczystość wręczenia odznak pamiątkowych Muzeum Wojska Polskiego

18 września 2017 roku w sali konferencyjnej Dowództwa Operacyjnego Rodzajów Sił Zbrojnych odbyła się konferencja zorganizowana przez Muzeum Katyńskie, Oddział Martyrologiczny Muzeum Wojska Polskiego we współdziałaniu z Urzędem do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych.

21 Września 2017
„Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy…”

18 września 2017 roku w muzeum odbył się finał 8. edycji konkursu "Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy...", zorganizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej (IPN) we współpracy z Fundacją PKO Banku Polskiego oraz Muzeum Katyńskim.

1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi