Archiwum aktualności
25 Kwietnia 2012
Prelekcja w Czerwińsku
20 IV 2012 w Zespole Szkół im. Królowej Jadwigi w Czerwińsku nad Wisłą odbyła się prelekcja pracownika MWP oddział Muzeum Katyńskie dr Tomasza Szczepańskiego poświęcona dziejom zbrodni katyńskiej.
20 Kwietnia 2012
List z Izraela

18 kwietnia, w przededniu 69 rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim, do Muzeum Katyńskiego dotarł drogą „e-mailową” list z Izraela od Pana Gavriela Strasmana.

18 Kwietnia 2012
Uroczystości w Centralnym Muzeum Jeńców Wojennych w Opolu
16 kwietnia br. w Centralnym  Muzeum Jeńców Wojennych w Opolu odbyło się uroczyste spotkanie z twórcami wystawy Zbrodnia Katyńska.
17 Kwietnia 2012
Cenne dary w Muzeum Katyńskim
Dziś do Muzeum Katyńskiego wpłynęły kolejne cenne dary.
17 Kwietnia 2012
Prelekcje o Zbrodni Katyńskiej w Zakładach Penitencjarnych Warszawy
Na mocy podpisanego porozumienia pracownicy Muzeum Katyńskiego prowadzą prelekcje w Zakładach Penitencjarnych Warszawy.
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi