Archiwum aktualności
23 Grudnia 2015
Wesołych Świąt!
Szanowni Goście „strony” internetowej Muzeum Katyńskiego!

Od ponad dwóch tysięcy lat z Betlejem promieniuje orędzie miłosierdzia. Bóg, który nigdy nie męczy się przebaczaniem, przychodzi do nas w Jezusie Chrystusie. 
18 Grudnia 2015
Muzeum Katyńskie w okresie świątecznym
Informuję, że Muzeum będzie zamknięte dla zwiedzających w dniach 24, 25, 26 i 31 grudnia oraz 1 i 6 stycznia 2016 r.
02 Grudnia 2015
Wręczenie medali
Jak już informowaliśmy Szanownych Gości „ strony internetowej” Muzeum Katyńskiego oddziału Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie - 2. listopada br. grupa kustoszy i opiekunów ekspozycji z Muzeum Katyńskiego otrzymała od Ogólnopolskiego Stowarzyszenia „Rodzina Policyjna 1939 r.”. (z siedzibą w Katowicach) odznaczenia – medale „Invictus Gloria” [Chwała Niepokonanym] oraz okolicznościowy „List Honorowy” – wystawiony z okazji 25-lecia organizacji.
30 Listopada 2015
Muzeum Katyńskie na sesji naukowej w Żytomierzu
Przedstawiciel Muzeum Katyńskiego dr Tomasz Szczepański uczestniczył  w "VII Międzynarodowym seminarium naukowym pamięci Wiaczesława Lipińskiego" jakie odbyło się 24 III w Żytomierzu (Ukraina). Temat tego wydania seminarium to: "Ukraina przed geopolitycznymi wyzwaniami współczesności".
24 Listopada 2015
50 – lecie Centralnego Muzeum Jeńców Wojennych w Łambinowicach-Opolu
Obchody jubileuszu uświetniła międzynarodowa konferencja naukowa pt."70 lat po wojnie. Niemiecki i radziecki system jeniecki w badaniach naukowych". W trakcie konferencji naukowej z okazji 50-lecia CMJW w Łambinowicach – Opolu zaprezentowana została działalność Muzeum oraz jemu podobnych placówek w Polsce i poza jej granicami. 
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi