Archiwum aktualności
11 Września 2015
Otwarcie nowej siedziby Muzeum Katyńskiego – oddziału Muzeum Wojska Polskiego
Z okazji otwarcia nowej siedziby Muzeum Katyńskiego na Warszawskiej Cytadeli Narodowe Centrum Kultury oraz Muzeum Wojska Polskiego zapraszają na koncert multimedialny „IBIDEM ’40”. 
10 Września 2015
Konferencja „PAMIĘĆ POKOLEŃ 2015”
Druga międzynarodowa konferencja „Pamięć Pokoleń” jest w tym roku poświęcona losom rodzin Katyńskich i Kresowych, które były zesłane przez władze sowieckie do Kazachstanu 75 lat temu. 
09 Sierpnia 2015
Pan Bogusław Stankiewicz w Muzeum Katyńskim
1 lipca 2015 r. Muzeum Katyńskie OMWP miało zaszczyt gościć pana Bogusława Stankiewicza, syna zamordowanego w Katyniu ppor. rez. Michała Stankiewicza. Pan Stankiewicz zdecydował się przekazać do zbiorów Muzeum kolekcję dokumentów, fotografii i pamiątek po swoim Ojcu. 
31 Lipca 2015
"Dzwon Katyński"
Vivos voco, mortos plango, fulgura flango
[Żywych zwołuję, zmarłych opłakuję, gromy kruszę]

Niebawem  stolicy przybędzie kolejny i wyjątkowy dzwon w Muzeum Katyńskim – Oddziale Muzeum Wojska Polskiego posadowiony przed nową siedziba placówki.
25 Czerwca 2015
Zamknięcie wystawy czasowej Muzeum Katyńskiego: "Pamięć nie dała się zgładzić..."
Po zamknięciu - w początkach 2009 r. - dotychczasowej siedziby Muzeum Katyńskiego przy ul. Powsińskiej 13, jego zasoby były niedostępne dla zwiedzających. Rozstrzygnięto już wprawdzie podówczas  konkurs na koncepcję architektoniczno-przestrzenną nowego miejsca dla Muzeum w kaponierze w Cytadeli Warszawskiej.
4
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi