Archiwum aktualności
21 Listopada 2014
„Konserwatyzm i partycypacja obywatelska w życiu społeczno – politycznym Europy Środkowo – Wschodniej”
W dniach 24-28 listopada 2014 r. pracownicy Muzeum Katyńskiego uczestniczą w VI Międzynarodowej Konferencji Naukowej upamiętniającej myśl Wacława Lipińskiego. Wydarzenie ma miejsce w Kijowie, Żytomierzu i Łucku. Pracownicy udział w konferencji łączą z pamięcią o zamordowanych przez NKWD obywatelach II RP i wizytą na Polskim Cmentarzu Wojennym w Kijowie - Bykowni. 
04 Listopada 2014
Powstaje instalacja "WARTA"
W rok i  jeden miesiąc po   rozpoczęciu prac budowlanych nad adaptacją zabytkowej kaponiery i placu wokół niej na terenie Cytadeli Warszawskiej – na przyszłą siedzibę Muzeum Katyńskiego Oddziału Muzeum Wojska Polskiego – przywieziono pierwszą  partię drzew – grabów do instalacji „WARTA – BLIZNA” autorstwa Jerzego Kaliny.
04 Listopada 2014
Wystawa „Pamięć nie dała się zgładzić...” nieczynna w dniu 8 listopada br.
Wystawa „Pamięć nie dała się zgładzić...” w dniu 8 listopada br. będzie zamknięta dla zwiedzających z przyczyn technicznych. Za utrudnienia przepraszamy.
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi