Archiwum aktualności
25 Września 2012
Otwarcie Cmentarza Wojennego w Bykowni
W piątek 21 września 2012 r. prezydent RP Pan Bronisław Komorowski podczas rozpoczętej, w środę wieczorem, wizyty na Ukrainie otworzył wraz z prezydentem tego kraju Wiktorem Janukowyczem cmentarz w Bykowni, który upamiętnia m.in. blisko 3 i pół tysiąca ofiar Zbrodni Katyńskiej z tzw. ukraińskiej listy katyńskiej.
20 Września 2012
Nowy Dyrektor Muzeum Wojska Polskiego
Wręczenie przez Ministra ON Tomasza Siemoniaka aktu powołania na stanowisko dyrektora Muzeum Wojska Polskiego prof. Zbigniewowi Wawrowi.
19 Września 2012
Cytadela Warszawska – ważne inwestycje
W poniedziałek, 17 września br., na Cytadeli Warszawskiej odbyło się spotkanie w sprawie realizowanych przez Muzeum Wojska Polskiego inwestycji: adaptacji Kaponiery na nową siedzibę Muzeum Katyńskiego oraz budowy nowej siedziby Muzeum Wojska Polskiego.
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi