Archiwum aktualności
20 Lipca 2017
Uczestnicy „Poland in the Heart of European History” w Muzeum Katyńskim
Z inicjatywy IPN trwa czwarta edycja seminarium dla nauczycieli historii z zagranicy poznających zagadnienia z zakresu historii Polski.
W ramach szkolenia edukatorzy z różnych krajów, takich jak: Austria, Chorwacja, Czechy, Finlandia, Izrael, Malta, Włochy czy USA odwiedzili Muzeum Katyńskie.
18 Lipca 2017
Refleksje o dwóch systemach jenieckich
Muzeum Katyńskie Oddział Martyrologiczny MWP odwiedzili bliscy mjr. Rudolfa Fryszowskiego.
Wnuczka Rudolfa Fryszowskiego,  Olivia Fryszowski na stałe mieszkająca we Francji i polska gałąź rodziny reprezentowana przez p. Andrzeja Frysia z małżonką, przekazali do zbiorów Muzeum Wojska Polskiego unikalny cykl akwarel przedstawiający życie codzienne jeńców wojennych.
18 Lipca 2017
Uroczyste odprowadzenie szczątków polskich bohaterów
Zakończyły się prace ekshumacyjne na tzw. "Łączce" na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach.
Rodziny, specjaliści z Biura Poszukiwań i Identyfikacji IPN prowadzący ekshumacje, wolontariusze i zaproszeni goście byli świadkami odprowadzenia szczątków na Cmentarz Północny.
16 Lipca 2017
Zakończenie 29 Międzynarodowej Parafiady dzieci i młodzieży
Gala na zakończenie Parafiady zgromadziła prawie 1400 uczestników z siedmiu krajów oraz zaproszonych gości. Miasteczko namiotowe, powstałe na terenie kampusu SGGW przez tydzień tętniło własnym życiem. Było miejscem rywalizacji sportowej, spotkań kulturowych oraz wspólnej modlitwy.
10 Lipca 2017
Parafiada 2017
W dn. 9 – 15 lipca na terenie campusu SGGW w Warszawie przy ul. Ursynowskiej odbywa się 29. Międzynarodowa Parafiada Dzieci i Młodzieży. Inicjatorem Parafiady był O. Józef Joniec SP, który zginął 10 kwietnia 2010 r.  w katastrofie smoleńskiej.. ". 
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi