Archiwum aktualności
31 Października 2014
Uroczystość posadzenia Dębów Pamięci w Bieruniu
W Bieruniu uczczono pamięć dwóch funkcjonariuszy Policji Województwa Śląskiego: Walentego Piekorza oraz Wilhelma Spyry, zamordowanych w 1940 r. w Twerze.
22 Października 2014
Przekazanie historycznego sztandaru SRK w Warszawie
20. października br. odbyła się w tymczasowym biurze Muzeum Katyńskiego – Oddziału Muzeum Wojska Polskiego na terenie Cytadeli Warszawskiej skromna, lecz niezwykle wzruszająca uroczystość przekazania przez kilkunastoosobową delegację Warszawskiej Rodziny Katyńskiej pierwszego sztandaru stowarzyszenia – do zbiorów placówki. 
16 Października 2014
Nowe nabytki Muzeum Katyńskiego
Muzeum otrzymało nowe dary – materiały archiwalne dot. ofiar Zbrodni Katyńskiej. Darczyńcami byli przedstawiciele Stowarzyszenia Katyń w Szczecinie - członkowie rodzin ofiar.
10 Października 2014
List z obozu w Kozielsku wśród pamiątek przekazanych do zbiorów Muzeum Katyńskiego
Fotografie, oryginalny list wysłany z obozu kozielskiego oraz inne pamiątki związane z dr. płk. Bolesławem Błażejewskim powiększyły zbiory naszego muzeum.
10 Października 2014
Relacja ze spotkania z przedstawicielami Rodziny Katyńskiej i Rodziny Policyjnej 1939 r.
Zapraszamy do obejrzenia relacji ze spotkania Pana Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego z przedstawicielami Rodziny Katyńskiej i Rodziny Policyjnej 1939 r. w Cytadeli warszawskiej w dniu 17 września 2014 r., z okazji zakończenia I etapu budowy Muzeum Katyńskiego.
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi