Archiwum aktualności
21 Grudnia 2012
Kierownik Muzeum Katyńskiego uhonorowany medalem „Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej”.
19 grudnia br. kierownik – kustosz Muzeum Katyńskiego Oddziału Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie – Sławomir Z. Frątczak został uhonorowany złotym medalem „Opiekuna Miejsc Pamięci Narodowej”.
17 Grudnia 2012
Wesołych Świąt!
Bracia, patrzcie jeno, jak niebo goreje!
Znać, że coś dziwnego w Betlejem się dzieje.
Rzućmy budy, warty, stada,
Niechaj nimi Pan Bóg włada,
A my do Betlejem, do Betlejem….
12 Grudnia 2012
Podsumowanie roku 2012
Kierownik Muzeum Katyńskiego Sławomir Z. Frątczak podsumowuje rok 2012.
11 Grudnia 2012
Pamiątki po ppor. Władysławie Kałafatiuku.
Do zbiorów Muzeum Katyńskiego wpłynęła kolekcja fotografii i dokumentów dotyczących śp. ppor. Władysława Kałafatiuka.
05 Grudnia 2012
Spotkanie przedstawicieli Muzeum Wojska Polskiego z radnymi Dzielnicy Żoliborz.
5 grudnia br. w Biurze Budowy Muzeum Wojska Polskiego w Cytadeli Warszawskiej odbyło się posiedzenie Komisji Planowania Przestrzennego Rady Dzielnicy Żoliborz.
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi