Archiwum aktualności
22 Grudnia 2017
Katyń – świadectwo wierności Rzeczypospolitej

19 grudnia 2017 r. odbyła się konferencja edukatorów zorganizowana przez Fundację Golgota wschodu i Muzeum Katyńskie Oddział MWP.

18 Grudnia 2017
Uhonorowanie Muzeum Katyńskiego „Pietą Miednoje 1940”

Warszawskie Stowarzyszenie Rodzina Policyjna 1940 roku przyznało Muzeum Katyńskiemu Oddziałowi MWP Honorowy Medalion Pamięci.

17 Grudnia 2017
Spotkanie opłatkowe Rodzin Ofiar zbrodni katyńskiej

Pierwsze w historii wspólne spotkanie bliskich Ofiar, zrzeszonych w różnych organizacjach, odbyło się 13 grudnia br.

16 Grudnia 2017
Działajmy razem

13 grudnia br. w Muzeum Katyńskim w Warszawie doszło do podpisania ważnych dokumentów o współpracy.

15 Grudnia 2017
Złota Odznaka Związku Sybiraków dla Muzeum Katyńskiego

Podniosła uroczystość odbyła się na spotkaniu opłatkowym Sybiraków 12 grudnia br. Mieczysław Pogodziński wiceprezes Zarządu Głównego i prezes Zarządu Oddziału Warszawskiego Związku Sybiraków wręczył Honorową Odznakę kierownik Muzeum Katyńskiego dr Ewie Kowalskiej.

1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi