13 Maja 2015
Studenci UKSW na terenie Cytadeli Warszawskiej
8 maja br. na terenie Cytadeli Warszawskiej odbyły się „wyjazdowe” zajęcia dla grupy studentów Historii ze stołecznego Uniwersytetu im. Kardynała  Stefana Wyszyńskiego, która przyjechała pod kuratelą Pana dra Adama Buławy (jednocześnie przewodniczącego rady dzielnicy Warszawa Żoliborz).
W trakcie dwuczęściowego spotkania zapoznana słuchaczy:
•    Primo – z prezentacjami obrazującymi zakres projektów związanych z budową nowej siedziby Muzeum Wojska Polskiego i jego oddziału Muzeum Katyńskiego. Zostały one przedstawione przez Panów – Dariusza Matlaka (z-cy dyrektora MWP ds. Inwestycji), płk. Janusza Pilzaka (Szefa Biura Budowy MWP) oraz Sławomira Frątczaka (kierownika-kustosza MK);
•    Secundo -  zaprezentowano naocznie, przeprowadzając grupę po placu budowy, stan zaawansowania prac przy tworzenia MK w Cytadeli.
Było to w „ostatnim czasie” - kolejne spotkanie młodzieży, albowiem w kwietniu gościliśmy słuchaczy Gimnazjum nr 55 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Bytnara ps. „Rudy” z warszawskiego  Żoliborza, w trakcie którego miała ona  możliwość zapoznania się z „technologią” adaptacji zabytkowej architektury w części Cytadeli Warszawskiej na nową siedzibę Muzeum Katyńskiego.
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi