Archiwum aktualności
31 Marca 2015
Kolejny ważny i duży krok ku budowie nowej siedziby Muzeum Katyńskiego
W poniedziałek popołudniu podpisana została umowa między Muzeum Wojska Polskiego – którego oddziałem jest Muzeum Katyńskie, a przedstawicielami firm „CUBE.ITG” S.A. z Wrocławia oraz  „Alfa Edgar” Witkowski i Woroniecki Sp. j. z Kamieńca Wrocławskiego - dotycząca wykonania ekspozycji stałej w kaponierze i jej otoczeniu w Cytadeli Warszawskiej na potrzeby naszego muzeum.
19 Marca 2015
Został wybrany wykonawca ekspozycji w Muzeum Katyńskim
Uprzejmie informujemy, że w wyniku postępowania o zamówienie publiczne na wykonanie ekspozycji stałej w kaponierze i jej otoczeniu w Cytadeli Warszawskiej na potrzeby Muzeum Katyńskiego – Oddziału Muzeum Wojska Polskiego, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, Zamawiający wybrał ofertę wykonawców ubiegających się wspólnie (ofertę konsorcjum firm), tj. spółki „CUBE.ITG” S.A. z siedzibą przy ul. Długosza 60, 51-162 Wrocław oraz Spółki Ogólnobudowlanej „Alfa Edgar” Witkowski i Woroniecki Sp. j. z siedzibą przy ul. Wesołej 8, 55-002 Kamieniec Wrocławski.
18 Marca 2015
Zamknięcie wystawy pt.: "Pamięć nie dała się zgładzić..."
Z żalem informujemy, iż z powodu poważnych problemów natury technicznej zmuszeni jesteśmy zamknąć ekspozycję czasową Muzeum Katyńskiego pt. Pamięć nie dała się zgładzić…  - w siedzibie Muzeum Wojska Polskiego.
17 Marca 2015
Wywiad z Sektertarzem Generalnym ROPWiM
Pierwszy w dziejach „Wirtualnego Muzeum Katyńskiego” wywiad z Sekretarzem Rady Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa – Panem prof. Andrzejem K. Kunertem związany z przekazaniem przez Radę w grudniu 2014 r. do zbiorów Muzeum Katyńskiego – przedmiotów wydobytych w trakcie prac ekshumacyjnych w Bykowni.
16 Marca 2015
Msza święta w intencji pomordowanych policjantów II RP
8 marca br. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łodzi kapelan Wojewódzkiego Ośrodka Duszpasterskiego Policji w Łodzi - ks. Kazimierz Zaleski i proboszcz parafii Bożego Miłosierdzia - ks. Tadeusz Bednarek odprawili uroczystą Mszę świętą  w intencji pomordowanych policjantów II RP i ofiar sowieckiego reżimu na Wschodzie.
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi