Archiwum aktualności
30 Listopada 2017
Ogólnopolski Konkurs Poetycki „Władysław Sebyła – poeta zamordowany w Katyniu”
Serdecznie zapraszamy do udziału autorów, poetów zarówno niezrzeszonych, jak i członków związków twórczych, młodzież w wieku 16-19 lat, osoby pełnoletnie oraz wszystkich miłośników poezji.
28 Listopada 2017
W łódzkim liceum o policjantach zamordowanych w zbrodni katyńskiej

27 listopada 2017 r. w XVIII LO im. J. Śniadeckiego w Łodzi odbyło się spotkanie zorganizowane przez Dyrekcję tej placówki oraz stowarzyszenie „Rodzina Policyjna 1939r.” Spotkanie było częścią szerszej akcji pod hasłem „OKM - Ostaszków, Kalinin, Miednoje” przedstawiającej, zwłaszcza młodzieży szkolnej, losy policjantów w niewoli sowieckiej po 17 września 1939.

22 Listopada 2017
Uroczystości katyńskie w Radzikowie (gmina Czerwińsk)

19 listopada 2017 r. w Niepublicznej Szkole Podstawowej im. H. Sienkiewicza w Radzikowie Nowym (gmina Czerwińsk pow. płoński, woj. mazowieckie) odbyło się spotkanie pod hasłem „Katyń i Polacy na Kresach – doświadczenia z Rajdu Katyńskiego” upamiętniające zbrodnię katyńską.

11 Listopada 2017
Narodowe Święto Niepodległości
Święto Niepodległości skłania do zadumy.
10 Listopada 2017
Wspomnienie o Wiesławie Matuszewskiej - Koli
Jak trudno jest wyrazić słowami smutek i żal po stracie bliskiej osoby, po stracie nauczyciela i
przyjaciela.
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi