Archiwum aktualności
29 Marca 2017
X Katyński Marsz Cieni
W niedzielę 2 kwietnia 2017 r. o godz. 15.00 wyruszy spod Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie X Katyński Marsz Cieni. Weźmie w nim udział kilkuset rekonstruktorów w mundurach Wojska Polskiego, Korpusu Ochrony Pogranicza i Policji Państwowej, którzy - eskortowani przez NKWD - oddadzą symboliczny hołd zamordowanym przez Sowietów Polakom w Katyniu i wielu innych miejscach na Wschodzie.
15 Marca 2017
W Piotrkowie o walce z „kłamstwem katyńskim”
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Piotrkowie Trybunalskim w ramach obchodów kolejnej rocznicy zbrodni katyńskiej zorganizował prelekcję kustosza z Muzeum Katyńskiego, dr Tomasza Szczepańskiego: „Sprawa katyńska – walka o prawdę”.
11 Marca 2017
Marsz Pamięci Policji Państwowej II RP
W hołdzie funkcjonariuszom zamordowanym przez NKWD w 1940r. włocławscy policjanci zorganizowali Marsz Pamięci Policji Państwowej II RP pn. „Marsz Cieni-Pamiętamy: Charków, Katyń,Miednoje". To wyraz pamięci i szacunku dla osób, które oddanie służyły ojczyźnie.
09 Marca 2017
Marsz Pamięci Policji Państwowej
Z inicjatywy Warszawskiego Stowarzyszenia Rodzina Policyjna 1939 r. i Biura Historii i Tradycji Policji Komendy Głównej Policji w dniu 9 marca 2017 roku, o godz. 12.00, we Włocławku zorganizowany zostanie po raz pierwszy „MARSZ PAMIĘCI POLICJI PAŃSTWOWEJ”.
08 Marca 2017
Wywiad z Marią Swianiewicz-Nagięć
Pani profesor Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego Marią Swianiewicz – Nagięć - najstarsza córka profesora Stanisława Swianiewicza – ważnego świadka transportu polskich oficerów z Kozielska do Gniezdowa.
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi