Archiwum aktualności
27 Lutego 2015
Zmarła kolejna Wdowa Katyńska
Ze smutkiem informujemy, iż w godzinach wieczornych – 26 lutego br. zmarła Pani Michalina Rogowiecka - urodzona 29 września 1914 r., primo voto Sowa (wdowa po Janie Sowie zamordowanym wiosną 1940 r. w Twerze).
26 Lutego 2015
Minister Maciej Jankowski w Cytadeli Warszawskiej
24 lutego br. odwiedził Cytadelę Warszawską Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej – Pan Maciej Jankowski. W trakcie roboczej wizyty – zapoznano Szanownego Gościa ze stanem prac budowlano-konserwatorskich - w nowej siedzibie  Muzeum Katyńskiego – Oddziału Muzeum Wojska Polskiego.
26 Lutego 2015
Wizyta redaktora Roberta Baaga z Deutschlandfunk w Kolonii w Muzeum Katyńskim
25 lutego br. Muzeum Katyńskie Oddział Muzeum Wojska Polskiego odwiedził Pan redaktor Robert Baag z Deutschlandfunk w Kolonii. Zasadniczym celem wizyty redaktora Baaga było nagranie audycji, dla wzmiankowanej niemieckiej stacji radiowej, o wiedzy naszych rodaków na temat Katynia oraz roli Muzeum Katyńskiego w edukacji historycznej.
09 Lutego 2015
Święto Służby Więziennej
8 lutego br. kierownik Muzeum Katyńskiego - Oddziału Muzeum Wojska Polskiego, p. Sławomir Frątczak, uczestniczył w Katedrze Polowej Wojska Polskiego – w  uroczystej Mszy św. koncelebrowanej z okazji 96. Rocznicy powołania  Służby Więziennej.
07 Lutego 2015
Nowe pamiątki po ppor. Stanisławie Donaju
Zbiory naszego Muzeum zostały wzbogacone o zbiór pamiątek po zamordowanym w Katyniu ppor. rez. Stanisławie Donaju (1905-1940). Urodzony w Buku (wg niektórych dokumentów w Małachowie gm. Dolsk, Wielkopolska) Stanisław Donaj s. Marcina uczęszczał do gimnazjum w Kościanie, gdzie w 1923 zdał maturę.
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi