Archiwum aktualności
21 Grudnia 2023
Wesołych Świąt!
01 Czerwca 2023

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci śp. Andrzeja Świderskiego - dokumentalisty-fotografa, uczestnika ekshumacji w Charkowie-Piatichatkach, w miejscu pochówku ofiar zbrodni katyńskiej, prowadzonych jesienią 1990 roku oraz latem 1991 roku.

29 Maja 2023

Panu Tomaszowi Szczepańskiemu składamy z głębi serca płynące wyrazy współczucia z powodu śmierci ojca.

- koleżanki i koledzy z Muzeum Katyńskiego

10 Maja 2023
Noc Muzeów

Już w najbliższą sobotę zapraszamy na zwiedzanie w ramach tegorocznej Europejskiej Nocy Muzeów!

04 Kwietnia 2023
Szkolenie dla nauczycieli

Instytut Pamięci Narodowej we współpracy z naszym muzeum ogłasza nabór kandydatów na szkolenie pt. „Zbrodnia katyńska”.

1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi