Archiwum aktualności
31 Maja 2017
Laureaci konkursu Katyń. Prawda i pamięć. w Muzeum Katyńskim
Finał XVI edycji konkursu po raz pierwszy odbył się w murach Muzeum Katyńskiego oddziału martyrologicznego MWP.
26 Maja 2017
"Zbrodnia 1940" - wystawa Muzeum Katyńskiego w Muzeum Twierdzy Kijów
Od oddania hołdu pochowanym na Cmentarzu w Bykowni rozpoczęła się dwudniowa oficjalna wizyta dyrektora Muzeum Wojska Polskiego dr Adama Buławy oraz prezesa Instytutu Pamięci Narodowej dr Jarosława Szarka w Kijowie. Przy dźwiękach „Dzwonu Katyńskiego” złożono wieńce i zapalono znicze w ukraińskiej i polskiej części cmentarza.
20 Maja 2017
Noc Muzeów w Muzeum Katyńskim
Szanowni Państwo, dziękujemy za wizytę w Muzeum Katyńskim - Oddziale Martyrologicznym Muzeum Wojska Polskiego w  czasie europejskiej Nocy Muzeów. Wydarzenie przebiegało zgodnie z planem. Na odwiedzających czekała niespodzianka, o której i my się dowiedzieliśmy w ostatniej chwili.
15 Maja 2017
Godziny otwarcia Muzeum Katyńskiego 20 i 21 maja
W związku z kolejną edycją Europejskiej Nocy Muzeów uprzejmie informujemy, iż w dniu 20 maja Muzeum Katyńskie - Oddział Martyrologiczny Muzueum Wojska Polskiego będzie czynne od godziny 19:00. 21 maja Muzeum będzie nieczynne.
Wszystkich serdecznie zapraszamy do odwiedzania nas w trakcie Nocy Muzeów.
15 Maja 2017
Zapraszamy na Noc Muzeów
Jak co roku, Muzeum Katyńskie zaprasza na kolejną edycję Nocy Muzeów.

MUZEUM OTWARTE DLA ZWIEDZAJĄCYCH OD GODZ. 19.00
WSTĘP BEZPŁATNY W GODZ. 19:00 – 01:00
OSTATNI GOŚCIE WCHODZĄ DO MUZEUM KATYŃSKIEGO O GODZINIE 00:00.
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi