Archiwum aktualności
13 Grudnia 2022
Zmarł Zbigniew Wawer

Przepełnieni głębokim smutkiem i żalem informujemy, że 12 grudnia 2022 r. zmarł wybitny historyk wojskowości i muzealnik prof. dr hab. Zbigniew Wawer, dyrektor Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie.

24 Października 2022

Ogólnokształcące Liceum Lotnicze imienia Franciszka Żwirko i Stanisława Wigury w Dęblinie obchodzi jubileusz 50-lecia swojego powstania.

07 Października 2022
Nobel dla Memoriału!

Rosyjski Memoriał wśród laureatów Pokojowej Nagrody Nobla.

17 Września 2022
83. rocznica agresji sowieckiej

17 września 1939 roku około godziny czwartej nad ranem Armia Czerwona przekroczyła granicę Polską.

16 Września 2022
Konkurs "Katyń 2022. Notacje filmowe"

Katyń 2022. Notacje filmowe jest 3 ogólnopolskim konkursem historycznym dla młodzieży podejmującym problematykę katyńską.

1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi