Archiwum aktualności
23 Kwietnia 2014
Konferencje w kwietniu
Od 3 do 5 kwietnia br. odbyła się zorganizowana przez Muzeum Oręża w Kołobrzegu, przy współudziale Muzeum Wojska w Białymstoku i pomocy Towarzystwa Przyjaciół Muzeum Oręża Polskiego - dwudniowa sesja naukowa i podróż studyjna szlakiem Zachodniopomorskich Muzeów Wojskowych.
17 Kwietnia 2014
Życzenia Wielkanocne
Uwierzyłeś, Tomaszu, bo mnie ujrzałeś;
Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli.
J.20.29
16 Kwietnia 2014
Imponujące tempo budowy
Minęło 14 dni od ostatniej wizyty pracowników MK na placu budowy przyszłej siedziby placówki na terenie Cytadeli Warszawskiej i oto jakie rezultaty! Tempo działań firmy PBM „Południe” – imponujące. 
03 Kwietnia 2014
Postępy prac przy budowie Muzeum Katyńskiego
Mija szósty miesiąc prac, prowadzonych przez firmę PBM POŁUDNIE S.A., związanych z adaptacją kaponiery w Cytadeli Warszawskiej na potrzeby Muzeum Katyńskiego.
03 Kwietnia 2014
74 rocznica likwidacji obozów specjalnych NKWD
„… to nie jest prywatna żałoba, to jest narodowa klęska” Maria Czapska
74 lata temu, 3 kwietnia 1940 r. ruszyły pierwsze transporty śmierci polskich oficerów z obozu NKWD w Kozielsku do Katynia.
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi