Archiwum aktualności
30 Kwietnia 2015
Lekcja muzealna na placu budowy
Jak ostatnio informowaliśmy, rozpoczęte jesienią 2013 r. prace budowlane realizowane  przez uznane przedsiębiorstwo PBM „Południe” S.A., weszły obecnie w fazę „kończenia budowy” - adaptacji zabytkowej architektury w części Cytadeli Warszawskiej - na nową siedzibę Muzeum Katyńskiego Oddziału Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie
30 Kwietnia 2015
O muzeach na Żoliborzu
22 kwietnia br. na terenie Cytadeli Warszawskiej w Muzeum X Pawilonu (Oddział Muzeum Niepodległości) odbyła się VII Sesja Rady Dzielnicy Żoliborz. Spotkanie zdominowane zostało przez tematykę muzeów, które w nieodległej przyszłości zgodnie z rządowymi decyzjami mają zostać posadowione w tym miejscu. 
27 Kwietnia 2015
Uroczystości 75 rocznicy Zbrodni Katyńskiej w Piotrkowie Trybunalskim
W dn. 19 kwietnia 2015 w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się uroczystości upamiętnienia 75 rocznicy zbrodni katyńskiej. Organizatorami byli prezydent Piotrkowa Trybunalskiego, starosta powiatu piotrkowskiego oraz stowarzyszenie Rodzina Katyńska Ziemi Piotrkowskiej.
27 Kwietnia 2015
Zamknięcie wystawy pt.: "Pamięć nie dała się zgładzić..."
Po upływie 3 lat i 7 miesięcy – od momentu uroczystego otwarcia - wystawa czasowa pt. "Pamięć nie dała się zgładzić…" w gmachu Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie (Al. Jerozolimskie 3) – została zamknięta.
19 Kwietnia 2015
Uroczystości 75. rocznicy zbrodni katyńskiej w Katowicach
Katyńskim Marszem Pamięci Służb Mundurowych Województwa Śląskiego oraz spotkaniem przy Grobie Policjanta Polskiego uczczono w Katowicach pamięć ofiar zbrodni katyńskiej. Uczestnicy obchodów spotkali się 15 kwietnia 2015 r. przy Pomniku Ofiar Zbrodni Katyńskiej na placu Andrzeja, gdzie odbyła się modlitwa za zamordowanych, poległych i zaginionych oficerów Wojska Polskiego II RP
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi