Archiwum aktualności
30 Grudnia 2016
Muzeum Katyńskie nieczynne 31 grudnia i 1 stycznia
Muzeum Katyńskie - Oddział Martyrologiczny Muzeum Wojska Polskiego będzie nieczynne w sobotę 31 grudnia 2016 r. oraz w  niedzielę 1 stycznia 2017 r. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
14 Grudnia 2016
Muzeum Katyńskie nieczynne 15 grudnia
Muzeum Katyńskie - Oddział Martyrologiczny Muzeum Wojska Polskiego będzie nieczynne w czwartek 15 grudnia 2016 r. Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
10 Grudnia 2016
Podpisanie porozumienia o współpracy między Komendą Główną Policji a Muzeum Wojska Polskiego
8 grudnia 2016 r. o godz. 12:00 w Policyjnym Centrum Edukacji Społecznej KGP nastąpiło podpisanie porozumienia o współpracy między Muzeum Wojska Polskiego i Komendą Główną Policji.
01 Grudnia 2016
Kulturalny Bilet Wolontariusza – I edycja - 62 instytucje, 12 miast, ponad 2 tysiące biletów
5 grudnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, ustanowiony przez Zgromadzenie Ogólne ONZ. Powstał on, aby uhonorować wszystkich ludzi dobrej woli, którzy poświęcają swój czas i energię pracując na rzecz innych.
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi