Archiwum aktualności
29 Sierpnia 2017
Notacje w Kielcach
Jednym z istotnych elementów składniowych świadczących o charakterze Muzeum Katyńskiego jest kontakt i współdziałanie z Potomkami Ofiar Zbrodni Katyńskiej skupionych w Rodzinach Katyńskich i Stowarzyszeniu Rodzina Policyjna.
23 Sierpnia 2017
78. rocznica paktu Ribbentrop - Mołotow
W dniu rocznicy warto wspomnieć wydarzenie, które stało się jedną z głównych przyczyn zbrodni katyńskiej. Umowa międzynarodowa z 23 sierpnia 1939 roku, będąca formalnie paktem o nieagresji pomiędzy III Rzeszą i Związkiem Socjalistycznych Republik Radzieckich była porozumieniem, które w sposób bezpośredni doprowadziło do wybuchu II wojny światowej.
10 Sierpnia 2017
Święto Wojska Polskiego w Muzeum Katyńskim
Muzeum Katyńskie w dniu 15 sierpnia będzie otwarte dla zwiedzających w godzinach 12.00 - 18.00 (ostatnie wejście o godz. 17.00). Wstęp bezpłatny. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
04 Sierpnia 2017
Pani Prezydentowa Karolina Kaczorowska w Muzeum Katyńskim
Panią Prezydentową oprowadził po muzeum p. Sławomir Frątczak, wieloletni kierownik placówki, obecnie Dyrektor Departamentu Edukacji, Kultury i Dziedzictwa MON.
03 Sierpnia 2017
Nagroda m.st. Warszawy dla Dyrektora Sławomira Frątczaka
Na Zamku Królewskim odbyła się uroczysta sesja Rady m.st. Warszawy poświęcona 73. rocznicy Powstania Warszawskiego.
Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m.st. Warszawy oraz Ewa Malinowska-Grupińska przewodnicząca Rady m.st. Warszawy wręczyły odznaki Honorowego Obywatela m.st. Warszawy oraz nagrody m.st. Warszawy.
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi