Archiwum aktualności
25 Czerwca 2015
Zamknięcie wystawy czasowej Muzeum Katyńskiego: "Pamięć nie dała się zgładzić..."
Po zamknięciu - w początkach 2009 r. - dotychczasowej siedziby Muzeum Katyńskiego przy ul. Powsińskiej 13, jego zasoby były niedostępne dla zwiedzających. Rozstrzygnięto już wprawdzie podówczas  konkurs na koncepcję architektoniczno-przestrzenną nowego miejsca dla Muzeum w kaponierze w Cytadeli Warszawskiej.
24 Czerwca 2015
23 czerwca br. - ważna data w dziejach Muzeum Katyńskiego
Primo – dar ofiarowany przez Pana Bogusława Stankiewicza, syna Michała Stankiewicza zamordowanego wiosną 1940 r. w Katyniu   
Secundo – wybrane archiwalia grobowe z Muzeum Katyńskiego w Centralnym Laboratorium Kryminalistycznym Policji w Warszawie.
20 Czerwca 2015
Nowa enklawa zieleni ma mapie Warszawy
Niechaj się radują ekologowie! Warszawa otrzyma niebawem ogólnodostępną enklawę zieleni – bogatą w starodrzewie, setki m2 pachnących ziół na wałach fortalicji (i co ważne grających muzykę tysięcy owadów!!!) i z niewielkim stawikiem. Przy którym, mamy nadzieję - można będzie niebawem odpocząć – podziwiając przy okazji owoce kunsztu budowlano-konserwatorskiego  –  ekip pracowników wspomnianej firmy - PBM POŁUDNIE.
19 Czerwca 2015
Budowa nowej siedziby Muzeum Katyńskigo
Ekipy budowlane i techniczne firmy PBM POŁUDNIE (oraz CUBE.ITG SA przy realizacji tzw. „tunelu śmierci”) - prowadzą ostatnie działania wewnątrz budowli, wokół gmachu oraz na rozległym – liczącym ponad 2,5 ha terenie, na który zostaną posadowione tzw. instalacje zewnętrzne. Swym pięknem emanują graby pośrodku tzw. placu apelowego alias mszalnego, przed którymi ustawiono, o czym informowaliśmy, krzyż i maszt flagowy.
18 Czerwca 2015
Wieści z placu budowy
Dzisiaj – 18 czerwca 2015 r. kierownik-kustosz Muzeum Katyńskiego (jak to jest w zwyczaju od września 2013 r.) dokonał „lustracji” poszczególnych części budowy - w nowej siedzibie placówki w Cytadeli Warszawskiej. Prace w kaponierze, gdzie znajda swe miejsce biuro Muzeum oraz wystawa stała – mają się ku końcowi.
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi