Archiwum aktualności
22 Kwietnia 2018
Uroczystości 78. rocznicy katyńskiej w Katowicach

20 kwietnia 2018 roku w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach, przed Grobem Policjanta Polskiego – Miejscem Pamięci Narodowej, odbyły się obchody 78. rocznicy Zbrodni Katyńskiej.

19 Kwietnia 2018
Echa Katynia: pokaz w Warszawie z udziałem dr Ewy Kowalskiej z Muzeum Katyńskiego

W środę, 18 kwietnia 2018 r. w kinie "Muranów" odbyły się pokazy filmów w ramach 9. przeglądu filmowego "Echa Katynia".

18 Kwietnia 2018
Opoczno: pamięci policjantów II RP

17 kwietnia 2018 w Opocznie odbyły się uroczystości upamiętniające miejscowych funkcjonariuszy Policji Państwowej II RP.

17 Kwietnia 2018
Obchody 78. rocznicy zbrodni katyńskiej w Nowym Dworze Mazowieckim

15 kwietnia 2018 roku w Nowym Dworze Mazowieckim władze samorządowe Nowego Dworu Mazowieckiego, Związek Oficerów Rezerwy Rzeczypospolitej Polskiej, 2 Mazowiecki Pułk Saperów oraz Zespół Szkół nr 2 zorganizowały uroczyste obchody 78. rocznicy Zbrodni Katyńskiej.

15 Kwietnia 2018
Wystawa w Muzeum Pamięci Sybiru w Białymstoku

Włączając się w obchody rocznicy zbrodni katyńskiej Muzeum Pamięci Sybiru zaprezentowało w swojej siedzibie wyjątkową wystawę warszawskiego Muzeum Katyńskiego.

1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi