Archiwum aktualności
26 Września 2019
Nowa publikacja Stowarzyszenia Memoriał

W Moskwie odbyła się prezentacja publikacji „Zabici w Kalininie, pochowani w Miednoje”, przygotowanej przez rosyjskie Stowarzyszenie Memoriał.

23 Września 2019
Wyjazd edukacyjny laureatów konkursu „Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy…”

Konkurs „Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy…” to projekt edukacyjny organizowany przez Instytut Pamięci Narodowej we współpracy z Muzeum Katyńskim w Warszawie. Adresowany jest do młodzieży szkół ponadpodstawowych.

18 Września 2019
Rocznica

17 września 2019 r., w Muzeum Katyńskim Oddziale Martyrologicznym Muzeum Wojska Polskiego odbyły się uroczystości Dnia Pamięci Ofiar Agresji Sowieckiej.

04 Września 2019
BohaterON - Muzeum Katyńskie w gronie nominowanych!

1 sierpnia ruszyła kampania BohaterON - włącz historię!. Muzeum Katyńskie jest wśród nominowanych w kategorii Instytucja. Głosowanie on-line do 2 października!

02 Września 2019
Iskra Pamięci

W sobotę, 14 września na Placu Piłsudskiego w Warszawie odbędzie się wydarzenie pod hasłem "Iskra Pamięci".

1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi