Archiwum aktualności
30 Maja 2016
„STACJA SYBERIA” – Spotkanie trzecie z cyklu „Przyjdź kiedy myślisz Katyń”
Serdecznie zapraszamy na trzecie spotkanie z cyklu „Przyjdź kiedy myślisz Katyń”!
Tym razem spotkanie poświęcone będzie losom Polaków wywiezionych na Syberię. O godz. 17.00 będzie prezentowany film „The Officer’s Wife – Żona Oficera” reżyserii Piotra Uzarowicza z produkcją i muzyką laureata Oskara Jana A.P. Kaczmarka. 
24 Maja 2016
Muzeum Katyńskie - Oddział Muzeum Wojska Polskiego po raz kolejny nagrodzone
Mamy zaszczyt poinformować, że Muzeum Katyńskie - Oddział Muzeum Wojska Polskiego zostało nagrodzone w konkursie Sybilla organizowanym przez Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów. Nagroda Sybilla 2015 przypadła Muzeum w kategorii "Przedsięwzięcia o tematyce martyrologicznej".
24 Maja 2016
Muzeum Katyńskie oddział Muzeum Wojska Polskiego z kolejną nagrodą!
Szanowni Państwo! Z wielką radością ogłaszamy wynik Plebiscytu Wydarzenie Historyczne Roku 2015, organizowanego przez Muzeum Historii Polski z honorowym patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. W kategorii „Wystawa” pierwsze miejsce uzyskała wystawa stała Muzeum Katyńskiego!
24 Maja 2016
Muzeum w weekend Bożego Ciała
Uprzejmie informujemy, że w Święto Bożego Ciała (26 maja) Muzeum będzie zamknięte dla zwiedzających. Natomiast w dniach 27 – 29 maja (piątek – niedziela) Muzeum Katyńskie - Oddział Muzeum Wojska Polskiego będzie czynne w godz. 10.00 – 16.00. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do zwiedzania.
23 Maja 2016
Historia życia zapisana w dokumentach
Nieczęsto się zdarza, by po ofierze zbrodni katyńskiej zachowała się bogata kolekcja dokumentów. Inaczej jest w przypadku ppor. Feliksa Szuberta. Jego rodzinie udało się przechować przez lata duży zbiór pamiątek, archiwaliów i fotografii dokumentujących najważniejsze momenty życia bliskiego.
1
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi