Archiwum aktualności
06 Kwietnia 2018
Premiera filmu "Sztafeta"

5 kwietnia 2018 roku w galerii Kordegarda na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu „Sztafeta”. Jest to 5-odcinkowa realizacja wyprodukowana przez Narodowe Centrum Kultury dotycząca zagadnienia zbrodni katyńskiej.

04 Kwietnia 2018
Zbrodnia Katyńska. 75 lat walki o prawdę

Zapraszamy na międzynarodową konferencję z udziałem historyków z Polski, Rosji, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Argentyny zorganizowaną przez Centrum Polsko-Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia oraz Muzeum Katyńskie – Oddział Martyrologiczny Muzeum Wojska Polskiego w związku z 75. rocznicą opublikowania przez Niemcy informacji o odkryciu masowych grobów oficerów Wojska Polskiego.

26 Marca 2018
Mianowania na stopnie kadetów

26 marca 2018 roku w Muzeum Katyńskim uczniowie klas mundurowych o profilu policyjnym ze szkół w Płońsku i Czerwińsku nad Wisłą otrzymali akty mianowania na stopnie kadetów.

20 Marca 2018
Finał konkursu wiedzy "Śpij, Mężny!"

W poniedziałek, 19 marca 2018 r. w murach Muzeum Katyńskiego odbył się finał konkursu wiedzy o zamordowanych w zbrodni katyńskiej zatytułowany„Śpij, Mężny!”, zorganizowany przez biura poselskie posłów na Sejm RP Piotra Polaka oraz Roberta Telusa we współpracy z Muzeum Katyńskim.

10 Marca 2018
Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa w Siedlcach

W dniach 8-9 marca w Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach odbyła się, pod honorowym patronatem Jej Magnificencji Rektor UPH w Siedlcach – dr hab. Tamary Zacharuk, prof. UPH, Międzynarodowa Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa nt. „Sztuka przetrwania. Życie codzienne w ekstremalnych warunkach obozowych w XX – XXI w.”.

9
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi