Archiwum aktualności
17 Września 2018
Dzień Pamięci Ofiar Agresji Sowieckiej
Mariusz Błaszczak - Minister Obrony Narodowej ma zaszczyt zaprosić na obchody 79. rocznicy agresji sowieckiej na Polskę i Dnia Pamięci Ofiar Agresji Sowieckiej. Uroczystości rozpocznie Msza Święta na Placu Apelowym o godzinie 13.00. Po nabożeństwie odbędzie się uroczystość złożenia kwiatów w Epitafium Katyńskim.
12 Września 2018
Uroczyste ślubowanie funkcjonariuszy Służby Więziennej

We wtorek, 11 września 2018 r. na terenie Muzeum Katyńskiego odbyło się uroczyste ślubowanie nowo przyjętych funkcjonariuszy Służby Więziennej.

12 Sierpnia 2018
W hołd Polakom zamordowanym i represjonowanym w „Operacji Polskiej lat 1937-1938”

11 sierpnia przed Pomnikiem Poległym i Pomordowanym na Wschodzie zgromadzili się przedstawiciele wielu instytucji państwowych, stowarzyszeń kombatanckich, Związku Sybiraków oraz Rodzin Katyńskich.

02 Sierpnia 2018
Cytadela w dniu wybuchu powstania warszawskiego

Zajmowana w czasie okupacji przez Niemców Cytadela Warszawska, 1 sierpnia 1944 r., była bezskutecznie atakowana przez żołnierzy żoliborskiego Zgrupowania Armii Krajowej „Żaglowiec” dowodzonego przez ppor. Stefana Szubę ps. „Leszcz”.

16 Lipca 2018
Święto Policji w Muzeum Katyńskim

W niedzielę, 15 lipca 2018 r. w Muzeum Katyńskim odbyły się stołeczne obchody Święta Policji.

3
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi