Archiwum aktualności
14 Czerwca 2018
Sesja edukacyjna w Opolu

Pragniemy poinformować, iż 8 czerwca br. odbyła się sesja edukacyjna pt. "Jeśli nie pamięć, to co? Edukacja w miejscach pamięci narodowej", w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Jana Pawła II w Opolu.

12 Czerwca 2018
W służbie edukacji

Muzeum Katyńskie realizując misję muzealną w ostatnim czasie aktywnie uczestniczyło w szeregu konferencji i spotkań z edukatorami.

11 Czerwca 2018
Dowódca Wojsk Lądowych Republiki Bułgarii w Muzeum Katyńskim

7 czerwca 2018 roku Muzeum Katyńskie odwiedził bułgarski dowódca Wojsk Lądowych generał dywizji Mihail Dimitrov Popov, który w towarzystwie Sławomira Frątczaka – Kierownika Oddziału MWP, zwiedził ekspozycje stałą oraz dokonał wpisu do Księgi Pamiątkowej.

24 Maja 2018
Budowa Muzeum Wojska Polskiego – I etap

W środę, 23 maja 2018 roku Muzeum Wojska Polskiego oraz konsorcjum IDS-BUD oraz MAR-BUD Budownictwo Sp. z o.o. podpisały umowę na realizację inwestycji „Budowa Muzeum Wojska Polskiego – I etap”.

11 Maja 2018
Pierwsze Damy Republiki Czeskiej i Rzeczypospolitej Polskiej w Muzeum Katyńskim

10 maja 2018 roku, w ramach oficjalnej wizyty Prezydenta Republiki Czeskiej w Polsce Agata Kornhauser-Duda oraz Ivana Zemanová odwiedziły warszawskie Muzeum Katyńskie - Oddział Martyrologiczny Muzeum Wojska Polskiego.

5
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi