Archiwum aktualności
25 Sierpnia 2020
Konferencja w Gdyni

W dniach 20-21 sierpnia 2020 roku w Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni odbyła się Konferencja „Wojna i morze - od średniowiecza po współczesność”.

18 Sierpnia 2020
Grafiki Hanny Haskiej: wystawa na Ursynowie

W imieniu autorki, zapraszamy do obejrzenia wystawy „Pamiętamy Powstanie Warszawskie” w Galerii Wieża przy kościele Wniebowstąpienia Pańskiego w Warszawie.

01 Sierpnia 2020
Cytadela Warszawska w dniu wybuchu powstania warszawskiego

Zajmowana w czasie okupacji przez wojska niemieckie Cytadela Warszawska, 1 sierpnia 1944 r., była bezskutecznie atakowana przez żołnierzy żoliborskiego Zgrupowania Armii Krajowej „Żaglowiec” dowodzonego przez ppor. Stefana Szubę ps. „Leszcz”.

31 Lipca 2020
Nowa publikacja Muzeum Katyńskiego

>Pracownicy Muzeum Katyńskiego opracowali album łączący symbolicznie dwie wyjątkowe rocznice – osiemdziesięciolecie zbrodni katyńskiej oraz stulecia zwycięstwa nad bolszewicką Rosją w 1920 roku.

13 Maja 2020
Kpt. Bronisław Wacław Koblański – mistrz baloniarstwa

Wśród ponad 20 tysięcy Ofiar zbrodni katyńskiej możemy odnaleźć licznych polskich sportowców, zarówno trenujących dyscypliny olimpijskie, jak i te bardziej współczesne. W Muzeum Katyńskim są przechowywane przedmioty związane z jedną z nich – kpt. Bronisławem Wacławem Koblańskim.

11
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi