Archiwum aktualności
27 Sierpnia 2019
Dzień Pamięci Ofiar Reżimów Totalitarnych - konferencja

W piątek, 23 sierpnia 2019 r., na terenie Muzeum Żołnierzy Wyklętych I Więźniów Politycznych PRL w Warszawie, odbyła się międzynarodowa konferencja oraz uroczyste obchody Europejskiego Dnia Pamięci Ofiar Reżimów Totalitarnych organizowane przez Ministerstwo Sprawiedliwości.

19 Sierpnia 2019
Zmiana organizacji dla zwiedzających

Od sierpnia w Muzeum Katyńskim trwają prace budowlane.

01 Lipca 2019
Nowe oznakowania

Od niedawna drogę do nas dla podróżujących Wisłostradą wskazują nowe oznakowania E-9.

20 Maja 2019
Noc Muzeów 2019

W sobotę, 18 maja odbyła się kolejna edycja Europejskiej Nocy Muzeów. Nasza ekspozycja oraz teren zewnętrzny był dostępny do późnych godzin wieczorowych.

18 Maja 2019
Konferencja "Katyń w myślach i sercu..."

W czwartek, 16 maja w Muzeum Katyńskim odbyła się konferencja Mazowieckiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli pod hasłem „Katyń w myślach i sercu…”

Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi