Archiwum aktualności
19 Kwietnia 2022
"Chopin w Katyniu" - widowsko w muzeum

W najbliższą sobotę, 23 kwietnia o godzinie 12.00 zapraszamy na plac przed muzeum na spotkanie poświęcone pamięci Ofiar zbrodni katyńskiej związane z 82. rocznicą śmierci Janiny Lewandowskiej - jedynej polskiej kobiety zamordowanej w Katyniu.

15 Kwietnia 2022
Wesołych Świąt!
Z okazji Świąt Wielkanocnych w imieniu Kierownika i pracowników Muzeum Katyńskiego składamy Państwu najlepsze życzenia!
14 Kwietnia 2022
Życzenia od Hanny Haskiej

Czcigodni Państwo!
Tegoroczne Święta Wielkiejnocy obchodzimy w wyjątkowej, dramatycznej sytuacji związanej z ludobójczą agresją Rosji na Ukrainę. Dzięki uprzejmości Pani Hanny Haskiej (uznanej polskiej artystki) zamieszczamy Jej supozycję tegorocznej karty świątecznej.

11 Marca 2022
Zaproszenie dla Obywateli Ukrainy

Serdecznie zapraszamy obywateli Ukrainy do Muzeum Wojska Polskiego oraz jego oddziałów.

25 Lutego 2022
Wolny świecie! Przejrzyj na oczy!

Ukraińscy Przyjaciele, jesteśmy z Wami!

6
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi