Archiwum aktualności
12 Lutego 2022
Zmarł Stanisław Maria Jankowski

Z przykrością informujemy, że w czwartek rano po długiej chorobie zmarł Stanisław Maria Jankowski. Wybitny historyk, dziennikarz, autor powieści historycznych i specjalista w zakresie II wojny światowej.

23 Grudnia 2021
Wesołych Świąt

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia. Niech będzie to czas radości i wytchnienia, a Nowy Rok przyniesie szczęście i zdrowie!

15 Listopada 2021
Muzeum Katyńskie wspiera Międzynarodowe Stowarzyszenie „Memoriał”

Z niedowierzaniem przyjęliśmy, napływające z Rosji informacje o tym, że Prokuratura Generalna Federacji Rosyjskiej złożyła pozew do Sądu Najwyższego o likwidację Międzynarodowego Stowarzyszenia Memoriał z powodu systematycznego łamania ustawy o „agentach zagranicznych”.

11 Listopada 2021
Narodowe Święto Niepodległości

Pracownicy Muzeum Katyńskiego - Oddziału Martyrologicznego Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie uczcili Narodowe Święto Niepodległości.

28 Października 2021
Zaduszki katyńskie | promocja książki

28 października 2021 r. w Muzeum Katyńskim zainaugurowano pierwsze z planowanych rokrocznie spotkań – debat pod nazwą „Zaduszek Katyńskich”, które, jak sugeruje zawołanie, poświęcone mają być szeroko rozumianej problematyce związanej z tymże ludobójstwem.

6
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi