Archiwum aktualności
14 Kwietnia 2018
Uroczystości rocznicy katyńskiej w Moszczenicy

10 kwietnia 2018 w Moszczenicy (pow. piotrkowski) odbyła się uroczystość 78. rocznicy zbrodni katyńskiej.

14 Kwietnia 2018
Premier Mateusz Morawiecki w epitafium katyńskim
W piątek, 13 kwietnia wczesnym rankiem Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki wraz z kierownictwem KPRM oraz dyrekcją MWP złożył kwiaty i zapalił znicze w Epitafium Katyńskim przed tablicami, upamiętniającymi pomordowanych w 1940 roku.
14 Kwietnia 2018
Obchody 78. rocznicy katyńskiej w Koninie

13 kwietnia 2018 r. w Koninie odbyły się uroczystości 78. rocznicy zbrodni katyńskiej, organizowane przez Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. S. Staszica i środowisko byłego konińskiego Stowarzyszenia „Katyń”.

14 Kwietnia 2018
„Zło w kolorze krwi” - spotkanie historyczne w Lublinie

13 kwietnia 2018 roku w Lubelskim Urzędzie Wojewódzki odbyło się spotkanie historyczne „Zło w kolorze krwi”, poświęcone 78. Rocznicy zbrodni katyńskiej.

13 Kwietnia 2018
Świadectwa i świadkowie. Zbrodnia katyńska 1940 r.

W czwartek, 12 kwietnia 2018 r. na warszawskim Przystanku Historia odbyła się konferencja IPN zatytułowana „Świadectwa i świadkowie. Zbrodnia Katyńska 1940 r.”

2
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi