Archiwum aktualności
11 Kwietnia 2018
75 lat walki o prawdę

11 kwietnia 2018 r. na zamku królewskim odbyła się konferencja naukowa poświęcona zbrodni katyńskiej. Na zaproszenie Centrum Polsko–Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia oraz Muzeum Katyńskiego Oddziału MWP odpowiedzieli historycy z Polski, Rosji, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Argentyny i Japonii.

10 Kwietnia 2018
Prezentacja wystawy "Na nieludzkiej ziemi"

6 kwietnia 2018 roku w Klubie Dowództwa Garnizonu Warszawa odbyła się projekcja filmu dokumentalnego „Nie zabijaj” oraz prezentacja wystawy „Na nieludzkiej ziemi”.

09 Kwietnia 2018
Msza św. poprzedzająca Katyński Marsz Cieni

W niedzielę, 8 kwietnia 2018 r. na Placu Apelowym przed Muzeum Katyńskim odbyła się Msza św. w intencji ofiar zbrodni katyńskiej.

09 Kwietnia 2018
O zbrodni katyńskiej w CKU w Przygodzicach

5 kwietnia 2018 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Przygodzicach (powiat ostrowiski) odbyło się spotkanie poświęcone dziejom zbrodni katyńskiej i walce o prawdę o tej sprawie.

06 Kwietnia 2018
Premiera filmu "Sztafeta"

5 kwietnia 2018 roku w galerii Kordegarda na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie odbyła się uroczysta premiera filmu „Sztafeta”. Jest to 5-odcinkowa realizacja wyprodukowana przez Narodowe Centrum Kultury dotycząca zagadnienia zbrodni katyńskiej.

3
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi