09 Listopada 2018
Koncert "Pieśń Niepodległa"

Już w najbliższą niedzielę, w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości zapraszamy na koncert chóru męskiego im. Wacława Lachmana Towarzystwa Śpiewaczego "Harfa".

W programie będzie można usłyszeć m.in.: Hasło, Bogurodzicę, Ostatniego Mazura, O mój rozmarynie,Przybyli Ułani, Piechotę oraz Marsz I Brygady, a całość rozpocznie uroczyste odśpiewanie Hymnu Narodowego!
Koncert pod batutą Pawła Choiny poprowadzi Paweł Bekanowski, a akompaniować będzie Joanna Laszczkowska.

Projekt jest dofinansowany z funduszu Ministerstwa Obrony Narodowej.

Przypominamy, że ze względów bezpieczeństwa, wynikających z organizacji przez władze państwowe "Biało-Czerwonego Marszu 100-lecia Odzyskania Niepodległości", Muzeum Wojska Polskiego 11 listopada będzie nieczynne. Muzeum Katyńskie natomiast jest otwarte zgodnie z tygodniowym harmonogramem, a więc od 10.00 do 16.00.

Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi