Archiwum aktualności
13 Marca 2014
Msza święta w intencji pomordowanych policjantów II RP
9 marca br. w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łodzi kapelan Wojewódzkiego Ośrodka Duszpasterskiego Policji w Łodzi - ks. Kazimierz Zaleski i proboszcz parafii Bożego Miłosierdzia - ks. Tadeusz Bednarek odprawili uroczystą Mszę świętą. 
06 Marca 2014
Działo się 5 marca 1940 r.
We wtorek - 5 marca 1940 r. ukazał się oficjalny sowiecki komunikat głoszący: o zakończeniu z dniem 27 II wytyczania nowej granicy niemiecko-sowieckiej (postawiono 2 820 słupów granicznych na 1500-kilometrowej granicy)
03 Marca 2014
"Wieści z placu budowy"
Dwa tygodnie minęły od poprzedniej wizytacji terenu prac prowadzonych przez przedsiębiorstwo PBM POŁUDNIE na terenie przyszłego Muzeum Katyńskiego. 
19 Lutego 2014
Fotografie Pomnika Katyńskiego w Niles w Chicago
Dzięki uprzejmości polskiego fotografa z Chicago p. Pawła Noconia publikujemy zdjęcia Pomnika Katyńskiego w Niles (Chicago).
18 Lutego 2014
Postępy prac przy budowie Muzeum Katyńskiego
Cztery miesiące minęły od rozpoczęcia prac przedsiębiorstwa PBM POŁUDNIE na terenie przyszłego Muzeum Katyńskiego, a zakres wykonywanych prac jest imponujący.
8
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi