Archiwum aktualności
07 Lipca 2014
Lipcowe wydarzenia
2 lipca br. kierownik Muzeum Katyńskiego Oddziału Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie – Sławomir Frątczak na zaproszenie Przewodniczącego Rady Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy Piotra Wertensteina-Żuławskiego – wziął udział w obradach XLII sesji Rady.
20 Czerwca 2014
Żołnierze pierwszej wojny światowej
W stulecie pierwszej wojny światowej – wspominamy polskich uczestników batalii, późniejszych żołnierzy września 1939 r., zamordowanych na mocy decyzji władz ZSRR z 5 marca 1940 r. w Charkowie, Katyniu, Kijowie i Twerze oraz w innych miejscach kaźni.
18 Czerwca 2014
Wystawa „Pamięć nie dała się zgładzić...” nieczynna w dniach 18-22 czerwca br.
Wystawa „Pamięć nie dała się zgładzić...” w dniach 18-22 czerwca br. będzie zamknięta dla zwiedzających z przyczyn technicznych. Za utrudnienia przepraszamy.
26 Maja 2014
Konferencja naukowa w Białymstoku
Muzeum Pamięci Sybiru [w ramach Muzeum Wojska w Białymstoku] zorganizowało dwudniową [22-23 maja 2014 r.] Międzynarodową Konferencję Naukową pt. „Sybir. Doświadczenia-Pamięć”. 
13 Maja 2014
Pamiątki po ppor. rez. Stanisławie Donaju w zbiorach Muzeum Katyńskiego
Zbiory naszego Muzeum zostały wzbogacone o zbiór pamiątek po zamordowanym w Katyniu ppor. rez. Stanisławie Donaju (1905-1940). 
5
Wyszukiwarka
Wybierz datę:
OD 
DO 
Historia publikacji
Jak korzystać z serwisu?
Dział „Aktualności”
W dziale „Aktualności” publikowane są najnowsze informacje o wydarzeniach powiązanych z Muzeum Katyńskim. Kolejne artykuły prezentowane są w kolejności chronologicznej począwszy od najnowszego. Na stronie przedstawione są skróty pięciu ostatnich opublikowanych informacji. Aby przejść do całości artykułu należy kliknąć na zamieszczony pod wstępem do każdego tekstu odnośnik „Czytaj dalej”.

Na dole listy artykułów znajduje się pole nawigacji umożliwiające przejście do kolejnej strony archiwum, a tym samym do starszych publikacji. Aby ułatwić poruszanie się po archiwalnych materiałach, oprócz możliwości przejścia na kolejną stronę poprzez kliknięcie w jej numer, zastosowano nawigację w postaci strzałek. Strzałka pojedyncza „>” przenosi użytkownika do następnej (lub poprzedniej „<“) strony względem tej, na której się aktualnie znajduje, natomiast podwójna „>>” powoduje przejście do ostatniej strony zawierającej najstarszy opublikowany materiał (lub pierwszej „<<“).
Wyszukiwarka
Znajdująca się po prawej stronie wyszukiwarka pozwala na szybkie wyświetlenie artykułów odnoszących się do wybranych przez użytkownika słów kluczowych. Aby wyświetlić materiały o pożądanej tematyce, należy w polu wyszukiwania wpisać wybraną frazę i kliknąć przycisk „Wyszukaj”. Na liście zostaną wówczas wyświetlone artykuły zawierające dane wyrażenie.

Wyniki wyszukiwania można też zawęzić do wybranego przedziału czasowego. W tym celu należy ustawić zakres dat wybierając określone wartości w polach znajdujących się poniżej obszaru wyszukiwania.

Sekcja „Historia publikacji” umożliwia wyświetlenie artykułów zamieszczonych w archiwum w konkretnych miesiącach danego roku.
Wszelkie prawa zastrzeżone, Muzeum Katyńskie 2012
Administrator serwisu: administrator@muzeumkatynskie.pl
Odwiedź nas na Facebooku: Muzeum Katyńskie
Created by: PrimeBSD & Super-Fi